Jsme už řadu let spoluhráči našich klientů v oblasti osobních financí. Pro ně a s nimi hledáme nejvýhodnější řešení nových potřeb.

Tým finančních profesionálů

Bc. Jan Pummer

Ředitel pobočky

Naše poslání je pomoci klientům budovat majetek, který jim pomůže se splněním jejich cílů a zajistí je. Proto věnujeme velké úsilí vzdělávání klientů na cestě k jejich finanční nezávislosti a snaze o naplnění všech jejich finančních cílů v životě. Náš tým doplňuji o vysokou úroveň znalosti trhu, odbornost v oblasti investování a budování majetku. Táhneme za jeden provaz spolu s klientem a klademe důraz na individualitu.

Renata Patzaková

Manažer pobočky

S dlouholetými zkušenostmi v oblasti vedení týmů a vášní pro finance přináším odborné finanční poradenství. Těším se na rozšíření našeho týmu a poskytování kvalitních služeb klientům. Mým cílem je napomáhat jim dosahovat jejich finančních cílů a zajišťovat jejich finanční pohodu.

Investice Úvěry Pojištění Pojištění - Život

Ing. Jan Buriánek

Specialista neživotního pojištění

Dokonalá finanční služba pro klienta je součástí mojí DNA. Spokojenost klienta je pro mě na prvním místě. Vztah s klientem je postavený na vzájemné důvěře a společným cílem je především ochrana jeho vybudovaného majetku. Mojí specializací je především majetkové pojištění, pojištění vozidel, také občanské a zaměstnanecké odpovědnosti. Řeším nejen fyzické osoby ale i právnické osoby a ochranu jejich podnikatelské činnosti a odpovědnosti za škody způsobené jejich činností.

Ing. Ivana Hanzlíková

Finanční koncipient

Mám ráda vřelé rozhovory u dobré kávy. Chci lidem pomáhat a prostřednictvím kvalitně naplánovaných financí je vést ke splnění životních cílů, snů a přání. Pravidelně se vzdělávám, abych mohla nabídnout širokou odbornost a měla přehled o tom, co je pro klienty nejlepší. Ráda Vám poradím s osobními financemi, investicemi a spoustou dalšího.